Drupal Improvements (3.0.0) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Parent term
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད།

en: Edit vocabulary
dz: མིང་ཚིག་ཞུན་དག་རྐྱབས་

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་
