Drupal Improvements (3.0.0) - en to fi translation catalogue (78 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Depth
fi: Syvyys

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Separator
fi: Erotin

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Custom
fi: Oma

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Items
fi: Aiheet

en: Maximum
fi: Suurin

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Terms
fi: Termit

en: Example
fi: Esimerkki

en: Method
fi: Tapa

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: in
fi: sisällä

en: Messages
fi: Viestit

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: E-mail subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Parent term
fi: Isäntätermi

en: Edit vocabulary
fi: Muokkaa sanastoa

en: Minimum
fi: Pienin

en: Decimal marker
fi: Desimaalimerkki

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: Link class
fi: Linkin luokka

en: Step
fi: Askel

en: Route
fi: Reitti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Is one of
fi: On yksi

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Custom label
fi: Kustomoitu otsikko

en: HTML attributes
fi: HTML-attribuutit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Thousand marker
fi: Tuhat-merkki

en: Display prefix and suffix.
fi: Näytä etu- ja jälkiliite.

en: Trim length
fi: Trimmauspituus

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Hide label
fi: Piilota otsikko

en: Link to entity
fi: Linkitä entiteettiin

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Formatted text
fi: Muotoiltu teksti

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä

en: Link to the entity
fi: Linkki entiteettiin
