Drupal Improvements (3.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Phone number
ga: Fón
