Drupal Improvements (3.0.0) - en to gl translation catalogue (74 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Block title
gl: Título do bloque

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Depth
gl: Profundidade

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Visible
gl: Visíbel

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Separator
gl: Separador

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Items
gl: Elementos

en: Maximum
gl: Máximo

en: Scale
gl: Escala

en: Example
gl: Exemplo

en: Method
gl: Método

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: in
gl: en

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: E-mail subject
gl: Asunto do correo electrónico

en: Parent term
gl: Termo pai

en: Edit vocabulary
gl: Editar vocabulario

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: Step
gl: Paso

en: Route
gl: Ruta

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Is one of
gl: É un de

en: Default image
gl: Imaxe predeterminada

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Custom label
gl: Etiqueta personalizada

en: HTML attributes
gl: Atributos HTML

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Thousand marker
gl: Indicador de millares

en: Display prefix and suffix.
gl: Amosar prefixo e sufixo.

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade

en: Dialog title
gl: Título do diálogo
