Drupal Improvements (3.0.0) - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Block title
hu: Blokk címe

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Depth
hu: Mélység

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Visible
hu: Látható

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Custom
hu: Egyéni

en: Field name
hu: Mező neve

en: Items
hu: Tételek

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Example
hu: Példa

en: Method
hu: Mód

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: in
hu: ebben

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: E-mail subject
hu: Az e-mail tárgya

en: Parent term
hu: Szülő kifejezés

en: Edit vocabulary
hu: Szótár szerkesztése

en: Decimal marker
hu: Decimális jelölő

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Company name
hu: Cég neve

en: Link class
hu: Hivatkozás osztálya

en: Step
hu: Lépés

en: Route
hu: Útvonal

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték

en: Read More link
hu: Továbbolvasás hivatkozása

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Custom label
hu: Egyedi cimke

en: HTML attributes
hu: HTML tulajdonságok

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thousand marker
hu: Ezres elválasztó

en: Display prefix and suffix.
hu: Elő- és utótag megjelenítése.

en: Trim length
hu: Levágás hossza

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Required fields
hu: Kötelező mezők

en: Hide label
hu: Címke elrejtése

en: Replace tokens
hu: Vezérjelek cseréje

en: Link to entity
hu: Hivatkozás az entitásra

en: Subject field label
hu: Tárgy mező címkéje

en: Message field label
hu: Üzenet mező címkéje

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Formatted text
hu: Formázott szöveg

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport

en: Visually Hidden
hu: Vizuálisan rejtett

en: Link to the entity
hu: Hivatkozás az entitásra

en: Separate multiple classes by spaces.
hu: Az osztályokat szóközökkel lehet elválasztani.

en: Strip tags
hu: Jelölők eltávolítása

en: Commented entity
hu: Entitás, amihez hozzászóltak

en: Mobile breakpoint
hu: Mobileszköz töréspont
