Drupal Improvements (3.0.0) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Block title
kk: Атауы

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Items
kk: Элементтер

en: Messages
kk: Хаттар

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Edit vocabulary
kk: Сөздікті өзгерту

en: Contact form
kk: Контакт формасы
