Drupal Improvements (3.0.0) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು
