Drupal Improvements (3.0.0) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Visible
lt: Matomas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Items
lt: Elementai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Terms
lt: Terminai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Messages
lt: Žinutės

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę
