Drupal Improvements (3.0.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Language
mg: Teny

en: No
mg: Tsia

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia
