Drupal Improvements (3.0.0) - en to ml translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Depth
ml: ആഴം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Scale
ml: തോത്

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
