Drupal Improvements (3.0.0) - en to my translation catalogue (37 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Example
my: ဥပမာ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: E-mail subject
my: အီးမေးလ်၏ အကြောင်းအရာ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
