Drupal Improvements (3.0.0) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Items
nn: Element

en: Terms
nn: Termar

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Edit vocabulary
nn: Rediger ordforråd

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Contact form
nn: Kontaktskjema
