Drupal Improvements (3.0.0) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
