Drupal Improvements (3.0.0) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Items
sl: Notice

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Method
sl: Metoda

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Edit vocabulary
sl: uredi vokabularij

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt
