Drupal Improvements (3.0.0) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Field name
sr: Назив поља

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Minimum
sr: Минимално

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Route
sr: Рута

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде

en: Display prefix and suffix.
sr: Прикажи префикс и суфикс.

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету
