Drupal Improvements (3.0.0) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Scale
ug: شكالا

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
