Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Email
ne: ईमेल

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Details
ne: विस्तृत
