Important Notification (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Text
az: Mətn

en: Background color
az: Arxa rəng
