Important Notification (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту
