Important Notification (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Text color
bs: Boja teksta
