Important Notification (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu
