Important Notification (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri
