Important Notification (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Text
fr: Texte

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte
