Important Notification (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta
