Important Notification (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín
