Important Notification (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa
