Important Notification (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg
