Important Notification (1.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Text
cy: Testun

en: Text color
cy: Lliw testun
