Important Notification (1.0.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου
