Important Notification (1.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Text
es: Texto

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto
