Important Notification (1.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ
