Important Notification (1.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks
