Important Notification (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva
