Important Notification (1.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
