Important Notification (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Weight
ps: وزن

en: Text
ps: متن

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ
