Important Notification (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Text
ru: Текст

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста
