Important Notification (1.0.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
