Important Notification (1.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Text color
sl: Barva besedila
