Important Notification (1.0.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Text
tr: Metin

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi
