Important Notification (1.0.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta
