Important Notification (1.0.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Text
it: Testo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Text color
it: Colore del testo
