Important Notification (1.0.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
