Important Notification (1.0.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
