Important Notification (1.0.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
