Important Notification (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu
