Important Notification (1.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Text
pt: Texto

en: Configuration
pt: Configuração

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto
