Important Notification (1.0.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Text color
th: สีของข้อความ
