Important Notification (1.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن
