Inactive Autologout (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད
