Inactive Autologout (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Login
ca: Entrada

en: Roles
ca: Rols

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Logout
ca: Sortir
